27-апр.-2018 02:06:57 пр.об.

Обяви за работа за Асистент

Филтрирани обяви по:

Варна [x]

Отмяна на всички филтри

 Дата

 Длъжност

 Работодател

 Сайтове за работа

 Фирми / HR Агенции
Абонирайте се за нови обяви за Асистент Варна
Може да спрете получаването на обяви за работа за Асистент Варна по всяко време.
Резултати 1 - 3 от 3
SALES - ASSISTANT Варна
„МОНТЕКРИСТО РИТЕЙЛ БГ“ ЕООД е мултибранд компания, ...
zaplata.bg - 24 апр. 2018 - Сходни професии:  Асистент  Асистент  Сътрудник продажби  Сътрудник продажби  Търговски асистент
Асистент в онлайн магазин Варна
Отговорности:- Обработка на поръчки и въвеждане на стоки в ...
zaplata.bg - 17 апр. 2018 - Сходни професии:  Асистент  Асистент
още работа от:  ДЖЕЙЕФ-СТАЙЛ ЕООД
Личен Асистент Варна
Денислав ЕАД търси да назначи ЛИЧЕН АСИСТЕНТ:ИЗИСКВАНИЯ:1.Отговорност и висока степен на лична дисциплина;2.Безупречна организация и способност за самостоятелна работа;3.Ефективност и прецизност при изпълнение на поставените задачи;4.Отлични комуникативни умения;5.Шофьорска книжка - кат.БОТГОВОРНОСТИ:1. Активно участие в планирането и подготовката на работата на Мениджъра;2. Изпълнява текущи задачи;3. Подпомага ...
jobsagents.com - 03 апр. 2018 - Сходни професии:  Асистент  Личен асистент  Личен асистент
още работа от:  Денислав ЕАД

Работа сходни позиции
Асистент в Други Асистент в София Асистент за Асистент за Сдружение Национална aсоциация по превенция и терапевтично обучение-НАПТО Асистент в Обзор Асистент за IC Recruiting Асистент за Адеко България ЕООД Асистент за Диджитъл Айдиъс Студио ЕООД Асистент в София Асистент в София Асистент за Адеко България ЕООД Асистент в Пловдив Асистент за BrightPoint Ltd. Асистент в София Асистент в София Асистент за Пиа Матер Асистент в София Асистент в София Асистент за Персонал корект- ДЕ ЕООД Асистент в Бургас Асистент за Асистент в София Асистент в София Асистент за Денислав ЕАД Асистент за