01-юни-2020 03:52:31 пр.об.

Обяви за работа за Техник

Филтрирани обяви по:

Механик [x]

Отмяна на всички филтри

 Дата

 Работодател

 Регион

 Сайтове за работа

 Фирми / HR Агенции
Абонирайте се за нови обяви за Техник
Може да спрете получаването на обяви за работа за Техник по всяко време.
Резултати 1 - 3 от 3
Техник-Механик София
Основни отговорности: Осигурява безаварийна и надеждна ...
zaplata.bg - 29 май 2020 - Сходни професии:  Техник  Техник  Техник-механик  Механик  Механик
още работа от:  РУФ Къмпани ЕООД
техник - механик Пловдив
Фирма "Корпоративна Социална Отговорност" ЕООД лидер в сферата за подбор на персонал, обучение и развитие на КСО, търси за свой клиент, производствена компания, отговорен и мотивиран служител за позицията на :Машинен оператор-техникИЗИСКВАНИЯ:- Завършено средно/висше техническо образование;- Професионален опит най-малко 1 година като механик, монтьор или ...
https://www.rabota.bg - 20 май 2020 - Сходни професии:  Техник  Техник  Техник-механик  Механик  Механик
ТЕХНИК МЕХАНИК ХВП Пазарджик
Балкан АГРИКАЛЧАРАЛ ООД е Българска компания , със седалище ...
zaplata.bg - 13 май 2020 - Сходни професии:  Техник  Техник  Техник-механик  Механик  Механик
още работа от:  БАЛКАН АГРИКАЛЧАРАЛ ООД

Работа сходни позиции
Техник в Пловдив Техник за Булком Компютри Русе ЕООД Техник в Божурище Техник за Бол БГ Изток ООД Техник в Русе Техник за ЕЙЧ АР ЕС България ООД Техник за Vivacom Техник в Русе Техник в София Техник за Омелия ЕООД Техник в Пловдив Техник за Нетекс-НГ ООД Техник в Други Техник в София Техник за Преслав Клима АС ООД Техник за Хаджийски и сие ЕООД Техник за Роман 9999 ЕООД Техник в София Техник в Пазарджик Техник за ЕЙЧ АР ЕС България ООД Оптик в Пловдив Техник в Бургас Техник за СТУДЕНТСКА МРЕЖА ЕООД Техник за Заара сервиз ООД Техник в София