19-апр.-2024 02:18:33 сл.об.

Обяви за работа за Кредитен Консултант

Филтрирани обяви по:

Варна [x]
Последните 30 дни [x]

Отмяна на всички филтри

 Длъжност

 Работодател

 Сайтове за работа

 Фирми / HR Агенции
Абонирайте се за нови обяви за Кредитен Консултант Варна
Може да спрете получаването на обяви за работа за Кредитен Консултант Варна по всяко време.
Резултати 1 - 1 от 1
Експерт кредитен контрол към дирекция кредитен контрол и администрация, варна Варна
Основни задължения:Осъществява контрол за съответствие на кредитните сделки относно одобрените продуктови условия на Банка ДСК АД;Осъществява контрол и анализ на документите, свързани с кредитите на бизнес-клиенти;Осъществява контрол за изпълнение на условията в договорите за кредит на бизнес-клиенти и удовлетворяване на вътрешно-банковите и законовите изисквания;Поддържа високи ...
https://www.rabota.bg - 28 март 2024 - Сходни професии:  Кредитен Консултант  Експерт Кредитиране  Стажант Финанси
още работа от:  Банка ДСК АД

Работа сходни позиции
Кредитен Консултант за поверително Кредитен Консултант в София Кредитен Консултант за Вива Кредит AД Кредитен Консултант за Вива Кредит AД Кредитен Консултант за Вива Кредит AД Кредитен Консултант в Свищов Кредитен Консултант за Вива Кредит AД Кредитен Консултант за Вива Кредит AД Кредитен Консултант в Добрич Кредитен Консултант в Враца Кредитен Консултант в Враца Специалист кредитиране в София Кредитен Консултант за Банка ДСК АД Кредитен Консултант за Банка ДСК АД Кредитен Консултант за Банка ДСК АД Кредитен Консултант за Банка ДСК АД Кредитен Консултант за Банка ДСК АД