20-апр.-2024 01:49:11 сл.об.

Обяви за работа за Експерт Кредитиране

Филтрирани обяви по:

Фирми директно търсещи [x]

Отмяна на всички филтри

 Дата

 Длъжност

 Работодател

 Регион

 Сайтове за работа
Абонирайте се за нови обяви за Експерт Кредитиране
Може да спрете получаването на обяви за работа за Експерт Кредитиране по всяко време.
Резултати 1 - 3 от 3
Експерт администрация на бизнеса(по заместване)- софия София
Ние сме Банка ДСК, горд член на OTP Group - една от най-големите банкови групи в Централна и Източна Европа и лидер в българския банков сектор. Като член на нашия екип Вие ще бъдете част от една от най-голямата банкова група в България, която играе ...
https://www.rabota.bg - 28 март 2024 - Сходни професии:  Кредитен Консултант  Експерт Кредитиране
още работа от:  Банка ДСК АД
Експерт кредитен контрол към дирекция кредитен контрол и администрация, варна Варна
Основни задължения:Осъществява контрол за съответствие на кредитните сделки относно одобрените продуктови условия на Банка ДСК АД;Осъществява контрол и анализ на документите, свързани с кредитите на бизнес-клиенти;Осъществява контрол за изпълнение на условията в договорите за кредит на бизнес-клиенти и удовлетворяване на вътрешно-банковите и законовите изисквания;Поддържа високи ...
https://www.rabota.bg - 28 март 2024 - Сходни професии:  Кредитен Консултант  Експерт Кредитиране  Стажант Финанси
Експерт кредитен контрол към дирекция кредитен контрол и администрация, враца Враца